خدمات

طراحی سایت
طراحی اختصاصی

ما معتقدیم یک طرح زیبا می تواند در موفقیت یک محصول یا برند تاثیر زیادی داشته باشد. از آن رو سعی بر آن است کلیه محصولات بر اساس نیاز مشتریان طراحی و پیاده سازی شود.

اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن موبایل

امروزه بیشتر افراد در جامعه دارای دستگاه موبایل هوشمند می باشند ، و از آن برای انجام کارهای روزمره و سرگرمی و ارتباطات خود استفاده می نمایند. با فراگیر شدن تلفن های هوشمند بازدید های سایت ها کاهش یافته و بیشتر نیازهای که قبلا از طریق سایت ها تامین می شدند را اکنون اپلیکیشن های موبایل برطرف می سازند و یکی از دلایل عمده آن همیشه در دسترس بودن است .
از این رو تیم سایروسافت نیز برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان خود تولید نرم افزارهای مبتنی بر تلفن های هوشمند را در دستور کار خود قرارداد.

داشبورد
داشبورد

پیامد نگاه جزیره ای به کسب و کار همواره تصمیمات جزیره ای است. حال آنکه جزایر بازاریابی و فروش، مالی و یا تامین و تولید و … در کنار یکدیگر معنا و مفهوم می یابند. شما حکمران و تصمیم ساز یک سرزمین یکپارچه اید و نه بخشدار یک بخش خاص از کسب و کار.

تجربه کاربری
تجربه کاربری

کاربرد پذیری یا طراحی User Experience سیستم شما بارها با معیار های جهانی و داخلی تست خواهد شد.

خلاقیت

روند توسعه ما با تمرکز بسیار روی کیفیت و نو آوری پایه ریزی شده است . تیم سایرو سافت تمام تلاش حود را در جهت نیل به این هدف به کار گرفته است.

انعطاف پذیری

تغییرات و تطبیق نرم افزارها با نیازهای متنوع و متغیر جامعه بزرگ خریداران از ویژگیهای منحصر به فرد محصولات سایرو سافت است.

بروزرسانی

با توجه به سرعت پیشرفت جامعه و همچنین نیاز مشتریان به سرویسهای جدید، تیم سایروسافت تلاش خود را

پشتیبانی

پشتیبانی و خدمات پس از فروش هر شرکت جز جدایی ناپذیر هر سامانه نرم افزاری می باشد. و یک نرم افزار کارآمد و متفاوت به همراه خدمات پشتیبانی مناسب میتواند ترکیبی ایده آل در ارائه سرویس به مشتری را فراهم آورد.

support.png

اگر میخواهید:

  1. سایتی با طراحی اختصاصی داشته باشید.
  2. پشتیبانی 24 ساعته داشته باشید.
  3. سایت responsive داشته باشید.
  4. بازخورد مثبت از سوی کاربرانتان داشته باشید.

همین حالا برای کارشناسان ما پیغام بگذارید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم.

سفارش دهید

آدرس :

تهران - امیرآباد شمالی(کارگر شمالی) کوچه مظفری خواه - طبقه 2، واحد 3

برای سفارش تماس بگیرید:

02188003815

به ما ایمیل بزنید :

info@sairosoft.com